Psaní jako zrcadlo
vnitřního světa

 

 

 

 

Psaní jako zrcadlo vnitřního světa

Svět tak, jak ho vnímáme,
pouze odráží, co máme uvnitř

Aktuální termín již BRZY

Co Vám workshop přinese?

 • O co jde?
  Svět tak, jak ho vnímáme, je pouze odrazem světa, který máme uvnitř sebe. Autentické psaní je jedním z nedocenitelných nástrojů, jak do krajiny vlastního světa nahlédnout. Vědět, kým vším jsme, je základem pro budování dobrého vztahu sám se sebou. Je to totiž vztah, který nás provází na každém kroku.
 • Co Vám to přinese?
  Dozvíte se, jak prostřednictvím psaní ...zpracovávat negativní emoce ...vyčistit hlavu plnou myšlenek ...se dostat hlouběji do svého podvědomí a podívat se, jaké obrazy tam jsou skryty ...se propojit se sebou samými ...se správně sám sebe ptát, abyste získali důležité odpovědi ...si poradit s emocemi ...zvyšovat vnímavost vůči světu i sobě samému ...objevovat a posilovat své silné vnitřní zdroje
 • Kdo si přijde na své?
  Každý, kdo se chce o sobě dozvědět víc a dává přednost vlastní moudrostí a intuici před univerzálními radami z internetu.
 • Co tam teda budeme dělat?
  Psát, psát a zase psát :-)
 • Z čeho workshop vychází?
  Workshop propojuje principy sebekoučování a psaní jako dva účinné nástroje vlastního sebepoznání. Mimo jiné se s Vámi podělím o vlastní zkušenosti a tipy, které mě na cestě sebepoznávání posouvají dopředu.
 • O co nejde?
  O kurz autorského psaní. Pokud chcete pilovat své schopnosti spisovatelské, pak hledejte jinde :-)

Reference

Od účastníků prvního workshopu

Workshop byl pro mě velice obohacující. Nikča je velmi inspirativní, optimistická a tím, že nemluví pouze teoreticky, ale i z vlastní praxe, je opravdu člověk na svém místě. Jsem ráda za možnost strávit s ní ten čas.

Míša Kaňovská

Spokojenost. Kurz vyvolává zájem a uvítal bych i pokračování. Uvedené techniky a postupy hodlám aplikovat a těším se na další setkání :-)

Tonda

Lidé by si měli uvědomit, jak je důležité poznávat sebe sama. Seznamovat se s nejrůznějšími metodami, jak poznat sám sebe, jelikož když změníme sebe, změníme tak svět kolem nás!

Pavel

Připravená, energizující a naslouchající Nikča. Baví mě a líbil se mi i kurz. Pro ty, co chtějí získat techniky "spojení" a zvědomění se svým vnitřním světem rozhodně doporučuji.

Jiří Zuzánek www.zuzanekjiri.cz