Vykročit z ulity

Relaxační a sebepoznávací víkend s unikátním propojením těla a mysli, pomocí hlasu, pera a kresby

 

 

Co Vás čeká?

 • S radostí tvoříme
  Bára Polívková zpívá, Niki Hauserová píše a Bára Johanna Hrdinová kreslí. Všechny pracujeme s tělem a myslí, ale každá trochu jinak.
 • Propojíme
  Rozhodli jsme se propojit svá umění a podělit se o ně s vámi. Vzniklá synergie jistě obohatí a nastartuje prázdninové letní toulání se v teple a pohodě přívětivé přírody.
 • Užijeme si
  Naše nezávislost spočívá ve schopnosti si užít takové aktivity jako je psaná mandala, meditace hlasem, skupinové sdílení, intuitivní kresba, vision board a další ne úplně běžné aktivity.
 • Odnesete si
  Velmi pravděpodobně posunutý náhled na normálno, radost z prožitku, návody, tipy a zažití sebe ve skupině rozhodně ne tak úplně nudných lidí.
 • Už brzy
  Už to chystáme - na víkend 4. - 5. listopadu 2017.
 • Na krásném místě
  Lázně Mšené, Lázeňská 62, 411 19
 • Přesně za tolik
  3200,-Kč/osoba, 5800,-Kč dvojice. V ceně je ubytování, plná penze, zážitkový program, materiál. V ceně nejsou lázeňské procedury, které je možné si individuálně objednat a v předem vyhrazeném čase užit, přesný program se dozvíte po rezervaci místa.

Tento víkend mi holky ukázaly, jak opustit svou ochrannou "ulitu", pomohly mi přenastavit své naprogramování nenásilným, přirozeným, prožitkem, směrem k mému "novému JÁ".

Irena Doležalováúčastnice kurzu

Vykročení z ulity mi pomohlo otevřít dveře k sobě. Najít své vnitřní poklady a vychutnat si svoji tvořivost. Byly to báječné dva dny plné uvědomění, zábavy i kouzelných překvapení. Pokud hledáte cestu, jak uzdravit sebe sama, vřele vám tento víkendový kurz doporučuji. A nejen ženám, ale i mužům!!! Vyrazte třeba v páru a poznejte navzájem své krásné poklady, kterými můžete obohatit

Zuzana Slottováúčastnice kurzu

My tři tvořivé ženy

Každá jsme jiná a v tom je naše krása a osobitost. Teď jsme se rozhodly propojit naše síly, lásky, umění a společnou energii.

Nikola Hauserová
Nikola Hauserová
lektorka, koučka a zapálená intuitivní spisovatelka
Barbora Hrdinová
Barbora Hrdinová
lektorka, koučka a průvodkyně lidí na (nejen) lesních cestách
Barbora Polívková
Barbora Polívková
lektorka, koučka a milovnice zpěvu, hlasu a rytmů