Cesta tam a zase zpátky aneb První Týden v Novém Bytě

jaro2

Dnes je to týden, co bydlím ve svém novém bytě a zatím jsem v něm nestrávila ani dvacet čtyři hodin v kuse. Co dvacet čtyři, ani dvanáct. Takže když zatím nemám čas užít si dosytosti bytečku, tak si užívám cesty do něj a z něj. Každé ráno do práce a z práce nasadím kochající se výraz a užívám si nově objevených uliček Liberce.

Snažím se zapamatovat si jejich název, vnímat celé domy, ale i jejich jednotlivé detaily. Vstřebávám krásu každé nádherné vily, rozkvetlého šeříku a vůně posekané zahrady. Jednou, nějakou krásnou sobotu vezmu foťák a půjdu vám všechny ty vily ze začátku dvacátého století nafotit, ať se můžete kochat se mnou.

Takže zatím žiju v krabicích, teda moje věci tam žijí, já tak úplně ne. Nevadí mi to. Jsem spokojená sama se sebou a s tím, jak věci jsou (ty v krabicích i ty obecně) a když tak pozoruji svět kolem mě, jak se mi jeví a jak se ke mně chová, mám pocit, jako by ten můj vnitřní klid a štěstí vnímal. Všichni se ke mně najednou chovají hezky. Nejen ti, co mě znají, ale především ti, co mě neznají.

Možná tím lékem na šťastnější svět, je šťastnější jedinec. Možná, třeba, nevím…

Dávám víc sobě a dávám maličkosti světu a zdá se mi, že mi to vrací ve velkém. Tak já to budu ještě testovat a pak vám dám vědět, co mi vyšlo…nebo to zkuste taky a budete vědět sami.

Hezké pondělí Vaše Svoje Nikol

Nikola Hauserová
S láskou a zájmem se věnuji koučování. Bezpečně vás provedu horským terénem vaší zvolené cesty za sebepoznáním. Ráda s vámi objevím dary a možnosti, které v sobě skrýváte, abyste mohli svůj život tvořit k obrazu svému. Přečtěte si můj příběh.
Komentáře